Vojtův začátek – cesta je cíl

Vojtěch Dubina

23. 1. 2023

2 min. čtení

Ve 23 letech jsem se rozhodl, že je čas splnit si můj sen o vlastním bydlení a zároveň začít budovat solidní finanční základ pro budoucnost. Moje cesta k finančnímu vzdělání začala už v pubertě, kdy jsem se začal zajímat o to, jak správně nakládat s penězi a jak budovat finanční zázemí. V 18-19 letech jsem se začal hodně zajímat o seberozvoj a čerpal jsem z různých zdrojů, jako jsou knihy nebo internet. Například jsem četl knihy „Bohatý táta, chudý táta“, „7 návyků skutečně efektivních lidí“ a „Atomové návyky – Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných“. Kromě těchto knih jsem také četl mnoho dalších, které mi pomohly získat finanční vzdělání a rozvíjet seberozvoj.

Můj zájem o finanční témata a investování se prohloubil v roce 2020, kdy jsem se začal zajímat a investovat do kryptoměn, především do Bitcoinu. Tento zájem mě nakonec dovedl k nákupu investičního bytu. Nejprve jsem koupil první byt a následující rok, jsem již kupoval další. Oba byty jsem financoval s pomocí hypotéky. S nákupem těchto bytů jsem si nejen splnil svůj sen o vlastním bydlení, ale také jsem začal budovat solidní finanční základ pro lepší budoucnost.

Spolupráce s Jirkou při vyřizování hypotéky mě navíc nakonec dovedla do Imperialu, kde mohu nyní pomáhat ostatním lidem v plnění jejich plánů, stejně jako si já plním ty své. Věřím, že s odhodláním a dostatečným sebevzděláním může každý člověk dosáhnout toho, co si nejvíce přeje. Proto se snažím neustále zlepšovat a rozvíjet své finanční znalosti a dovednosti, abych vám mohl být co nejvíce nápomocný.

Další články, které by vás mohly zajímat

Zajímá vás něco dalšího?

Ať už vás zajímá jakékoliv jiné téma z oboru financí,
dejte nám vědět. Rádi vám poradíme.

info@imperialvision.cz

+420 733 433 020

10 + 5 =