Proč jsme začali

Jiří Kolínek

1. 12. 2022

2 min. čtení

Založení naší firmy předcházely 4 roky práce ve financích. Čtyři roky zjišťování, jak to na trhu funguje. Spoustu nesouhlasů s tím, jak poradci svou práci vykonávají. Zůstával mi rozum stát nad tím, kolik poradců je schopno místo hledání opravdu nejlepšího řešení pro klienta, upřednostnit svou kariérní pozici nebo výši své provize. Od začátku mi však bylo jasné, že moje cesta musí být jiná.

Problém byl v tom, že ve většině velkých MLM společností je člověk občas nucen hledat cestu nejmenšího zla. Jelikož to bylo v rozporu s vnitřním přesvědčením, založili jsem v roku 2016 firmu Imperial Vision s vizí „Budovat financím jméno“.

Byla to ohromná úleva. Konec obhajování svého jména oproti ostatním poradcům ve velké firmě a pokračování v plnění své mise. Teď už však svou vlastní cestou. Každý rok jsme se nějak posunuli. I když nás bylo z počátku jen několik, díky kvalitní servisní společnosti SAB servis, jsme byli schopní vždy opravdu najít to nejlepší řešení pro naše klienty tak, jako bychom jej hledali sami pro sebe.

Ukazuje se, že tento postoj funguje. Ano, dle mě prodej do financí nepatří a cílem kvalitního poradce, je pouze ukazovat všechny možnosti, jaké klient ve své situaci má. Pokud s námi pak bude klient cokoliv řešit, tím naše spolupráce nekončí, ale teprve začíná. Je potřeba dát klientovi servis a jistotu, že má někoho, na koho se může v případě potřeby obrátit.

Samozřejmě i my z toho něco máme. Odměnou za tento postoj, se nám zvyšuje možnost, že se o nás díky našim spokojeným klientům dozví další.

Je důležité si uvědomit, že bude vždy něco, co se dá zlepšovat. Teď vidíme náš cíl v informovanosti lidí nejen z řad našich klientů, aby zbytečně neplatili vysoké poplatky na investicích, protože těch už zaplatili spoustu. To proto že po 10 letech ve financí chcete prostě něco změnit. Něco co ve finále pomůže všem.

Další články, které by vás mohly zajímat

Zajímá vás něco dalšího?

Ať už vás zajímá jakékoliv jiné téma z oboru financí,
dejte nám vědět. Rádi vám poradíme.

info@imperialvision.cz

+420 733 433 020

6 + 3 =